KoBBieciarnia - Hippie Habits - Mattshield

Nasze marki

W ramach działalności Mattwasik Studio stworzyliśmy i z powodzeniem rozwijamy nasze marki stanowiące rozwinięcie naszej oferty w ramach których świadczymy usługi takie jak: content marketing, patronaty medialne, relacje z wydarzeń, projektowanie oraz dostarczanie wysokiej jakości odzieży sportowej czy organizacja szkoleń oraz wieczorów tematycznych.

KoBBieciarnia:

KoBBieciarnia to kobieca platforma blogerska, udostępniająca publikacje autorek najlepszych, kobiecych treści z całej Polski. Idealna dla chwili wytchnienia w najlepszym stylu – strefa kobiecego relaksu, zrodzona w sercu Beskidów.

Hippie Habits Sportswear:

Nowa na polskim rynku marka specjalizująca się w produkcji wysokogatunkowej odzieży sportowej wpisującej się w modne klimaty „Hippie & Boho”. Nasza odzież zaprasza nie tylko do aktywnego życia w zgodzie z naturą ale także do współtworzenia społeczności #HippieGirls – pewnych siebie, świadomych kobiet które zarażają optymizmem!

Klub Kobiet Podbeskidzia – Wieczory Bielsko-Babskie:

Wieczory Bielsko-Babskie to całkowicie nowatorski projekt realizowany we współpracy z Future Clinic oraz Grępielnia Fitness Club, obejmujący serię niezwykle klimatycznych spotkań, organizowanych w inspirującym gronie wyjątkowych, zaangażowanych zawodowo, świadomych i aktywnych kobiet, zamieszkujących region Podbeskidzia. Projekt ten, poświęcony jest kobiecemu rozwojowi na polu zawodowym oraz osobistym, urodzie, dobremu samopoczuciu, a nade wszystko prawdziwemu odprężeniu, w doborowym towarzystwie!

MattShield:

Okolicznościowa seria damskich oraz męskich bransoletek których idea opierała się na wysokowartościowym, kunsztownym rękodziele, gwarantującym niepowtarzalną jakość i nadającym jej wyrobom nietuzinkowego, artystycznego wyrazu, stanowiąc przy tym pionierską na polskim rynku, odpowiedź na zapotrzebowania niezwykle wymagających i rozmiłowanych w jakości – miłośników nurtu slow fashion.

– – –

Powyższe marki stanowią dowód na to, że nasza kreatywność i rzetelne, marketingowe podejście, przekładają się w bezpośredni sposób na realne efekty spotykające się z żywym zainteresowaniem odbiorców. Są także świadectwem faktu, iż realizowana przez nas od początku, aż do końca, kreacja nowo powstających marek, przebiega w sposób spójny, fachowy i atakcyjny dla potencjalnych klientów.

Jeżeli więc planujesz wdrożenie na rynek nowych marek i produktów, a jednocześnie poszukujesz dla nich właściwego kanału marketingowego, gorąco zachęcamy do kontaktu. Wierzymy, że zwarte i zaangażowane, a przede wszystkim sprawdzone i profesjonalne działania naszego zespołu, pozwolą Tobie i Twojej marce wypłynąć na szerokie wody rynku sprzedaży towarów i usług.

odzież sportowa

Hippie Habits

kobieca platforma blogerska

KoBBieciarnia

jewelry proudly made in poland

Mattshield

Wieczory Bielsko-Babskie

Klub Kobiet Podbeskidzia