Agencja PR / Ad / Creative

MATTWASIK STUDIO

Spójna strategia marketingowa

to w aktualnych realiach agresywnej konkurencji rynkowej jedno z najskuteczniejszych narzędzi o nieocenionym znaczeniu dla budowania świadomości marki na rynku. Wzbudzenie u Klientów intuicyjnego poczucia zaznajomienia z marką powoduje w bezpośredniej konsekwencji naturalną, podświadomą wręcz zdolność kojarzenia konkretnego produktu z oferującym go producentem.

Wielość i powszechna dostępność na rynku podmiotów zajmujących się mniej lub bardziej profesjonalną realizacją usług z dziedziny tzw. nowych mediów, nie zawsze przekłada się jednak na oczekiwaną przez Klienta jakość ich wykonania oraz kompetentne podejście do indywidualnych potrzeb jego działalności.

Mattwasik Studio

stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną i kompleksową obsługę Klienta szeroko pojętych usług internetowych oraz tworzenia spójnej i nowoczesnej identyfikacji wizualnej firm.

Konkretnym rozwiązaniom oferowanym przez Mattwasik Studio towarzyszy nowatorskie, wszechstronne i elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb Klientów, wynikające z połączenia kompleksowej wiedzy teoretycznej z praktycznym doświadczeniem w realizacji najróżniejszych projektów graficznych, internetowych oraz marketingowych.

Mattwasik Studio zapewnia swym Klientom dostęp do najnowszych trendów graficznych oraz programistycznych przy jednoczesnej gwarancji terminowości, rzetelności oraz przejrzystości komunikacyjnej towarzyszącej wykonywaniu powierzonych zadań. Nie bez znaczenia pozostaje także zapewnienie możliwości udziału w realizacji projektu profesjonalnych grafików (2D/3D), fotografów, programistów, jak również specjalistów z dziedziny marketingu i prawa.

Jak mawiał Mark Twain „Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem,
dopóki nie odniesie sukcesu”.

Pozwól by materializacja Twej wizji stała się drogowskazem…

Nasze marki

W ramach działalności Mattwasik Studio stworzyliśmy i z powodzeniem rozwijamy nasze własne marki

KoBBieciarnia

KoBBieciarnia to kobieca platforma blogerska, udostępniająca publikacje autorek najlepszych, kobiecych treści z całej Polski. Idealna dla chwili wytchnienia w najlepszym stylu – strefa kobiecego relaksu…

strona: www.KoBBieciarnia.pl

Wieczory Bielsko-Babskie

To seria niezwykle klimatycznych spotkań, organizowanych w inspirującym gronie wyjątkowych, zaangażowanych zawodowo, świadomych i aktywnych kobiet, zamieszkujących region Podbeskidzia.

MattShield

Produkty marki Mattshield opierają się na wysokowartościowym rękodziele. Połączenie siermiężnych, żeglarskich sznurów z kunsztownie wykutym staropolskim wzorem tarczy, nadaje bransoletom niezwykle wyrazistego charakteru.

Hippie Habits

Hippie Habits oferuje wysokiej jakości odzież sportową wpisującą się w modne klimaty hippie & boho. W ofercie znaleźć można leginsy fitness, plecaki, koszulki oraz rashugardy.

strona: www.hippiehabits.pl